LanguageCert International ESOL B2 Communicator Turkish

A’dan Z’ye Kayıt Kılavuzunuz:

LanguageCert Uluslararası ESOL B2 İletişimci

Bu promosyon kodu ile %10 indirim: CB8358

“LanguageCert Uluslararası ESOL B2 İletişimci”, CEFR’ye göre adayın B2 seviyesindeki dil becerilerinin bir kanıtı olan önde gelen, küresel İngilizce sınavı ve İngilizce dil Sertifikasıdır. Bu, üniversiteye giriş, uluslararası programlar veya istihdam için dünyada en sık talep edilen sertifika seviyesidir.

LanguageCert Uluslararası ESOL sınavları,dünyanın her yerinden adaylar için en uygun seçimdir. LanguageCert sınav yöneticisi (yazılı bölüm için gözetmen ve sözlü bölüm için Interlocutor) ile kendi özel sınav tarihinizi sipariş ederek sınava yılın 365 günü 7/24 girebilirsiniz. Bu, sınava kendi evinizin konforunda ve güvenliğinde, kendi bilgisayarınızda, istediğiniz zaman girebileceğiniz anlamına gelir. Sınava indirimli olarak kaydolmak ve sınav saatinizi/tarihinizi şimdi veya satın aldıktan sonraki 12 ay içinde rezerve etmek için bu talimatları izleyin.

Bu web sitesine gidin: https://www.languagecert.org/en/language-exams/english/languagecert-esol/b2-communicator-2281 [en iyi deneyim için yeni bir sekmede/pencerede açın]

Ülkeniz için yerel fiyatları göreceksiniz. Gerekirse ülkeyi değiştirebilirsiniz.

İhtiyacınız olan sınav modülünü seçin, çoğu durumda hem DOY (Dinleme, Okuma, Yazma) hem de Konuşma modülüne ihtiyacınız olacaktır. Her iki modülden/bölümden ayrı sertifikalar ve puanlar alacaksınız. Ayrıca bu bölümlere ayrı ayrı gireceksiniz, aynı gün veya istediğiniz zaman, istediğiniz sırayla bile girebilirsiniz.

‘Book’ düğmesine tıklayın.

Bu sayfada, promosyon kodunuzu kullanmak ve %10 indiriminizi almak için en alta kaydırın.

Şuraya gidin: I HAVE A PROMO CODE kutusuna gidin ve promosyon kodunuzu (CB8358) girin ve Uygula’ya tıklayın.Obraz zawierający tekst, zrzut ekranu, oprogramowanie, Strona internetowa

Opis wygenerowany automatycznie

Alışveriş sepeti fiyatlarınızın güncellendiğini göreceksiniz:

Sınavın herhangi bir bölümü için Take2 Re-sit sınav seçeneğini satın almayı düşünebilirsiniz. Bu, başarısız olmanız durumunda sınavın o bölümüne (Yazılı = DOY) veya Sözlü bölümüne yeniden girmenizi sağlayacaktır. Bunu ekstra bir sigorta ve sınav stresini azaltmanın bir yolu olarak düşünün. Sınavı başarıyla geçmeniz halinde Take2 için ücret iadesi yapılmayacağını lütfen unutmayın.

Her sınav modülünü/bölümünü ayrı ayrı planlayabilirsiniz, “Schedule or Edit Date & Time” üzerine tıklayın

  • Bu tarih ve saat seçim ekranında şunları yapabileceksiniz:
  • Saat diliminizi kontrol edin
  • Gözetmeninizin (Yazılı bölümün test yöneticisi) dilini seçin, İngilizce varsayılan olarak ayarlanmıştır
  • Sol ve sağ okları kullanarak sınav tarihini değiştirin
  • Sınavın başlamasını istediğiniz günün saatini seçin

ÖNEMLİ: Sınav tarihinizi ve saatinizi 12 ay öncesine kadar seçebilirsiniz, ‘sınav koltuğunuz’ satın alma tarihinden itibaren 12 ay boyunca geçerlidir.

Ayrıca, ‘sınav koltuğunuzun’ 12 aylık geçerlilik süresi içinde sınavınızı yeniden planlayabileceksiniz – bunu 48 saate kadar (2 iş günü) ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Sınav tarihinize 2 iş gününden daha yakın bir zamanda sınavınızı yeniden planlamak isterseniz, ekstra ‘son dakika’ ücretleri uygulanabilir.

Sınavınızın başlangıç saatini seçtikten sonra, başka bir sınav için saat ve tarih seçmek veya ödemeye devam etmek için alışveriş sepetine geçebilirsiniz.

Hesabınızı oluşturmak ve satın alma işleminizi tamamlamak için “Proceed to Checkout” butonuna tıklayın.

Bu aşamada sizden hesabınızı oluşturmanız ve aday bilgilerinizi vermeniz istenecektir. Lütfen daha sonra sınav sırasında ibraz edeceğiniz kimlik belgesinin aynısını kullanın.

Sınav satın alma işlemini tamamlamak için lütfen ödeme bilgilerinizi girin.


LANGUAGECERT HESABINIZI OLUŞTURMAK

Ödemeyi tamamlamadan önce veya sonra – lütfen LanguageCert profilinizi gerekli bilgilerle doldurun:

Bu sizi bilgilerinizi girebileceğiniz ve daha sonra düzenleyebileceğiniz ” My profile” sekmesine götürecektir. Bu önemli bir adımdır, bu nedenle lütfen verilerinizin doğru olduğundan ve kimlik numaralarınızın resmi kimliğinizdeki gibi olduğundan emin olun.

ÖNEMLİ: İsim, göbek adı ve soyadına özellikle dikkat edin – isimleri belirtilen yerlerde Latin karakterleriyle ve isminizde özel karakterler (aksan işaretleri) kullanılıyorsa yerel karakterlerle (aşağıya bakın) girin

Adınızın veya soyadınızın özel karakterler kullanması durumunda, Sertifikalarınızda her ikisinin de görüntülenmesini sağlayabilirsiniz:

ÖNEMLİ:

Bilgisayarınızı çevrimiçi gözetmenli sınav uygulaması için hazırlayın.

Bu web sitesini ziyaret edin: https://www.languagecert.org/en/olp-guidelines

Bu videoyu izleyin: https://youtu.be/5QJ-6pWgvqE

Sınav için her zaman kablolu kulaklık kullanın, kablosuz kulaklık kullanmayın, aksi takdirde sınava giremezsiniz.

Odanızı, kendinizi kameranın önünde konumlandıracak ve oda kapınız arkanızdan da görülebilecek şekilde ayarladığınızdan emin olun. Sınav yöneticinizin, sınav uygulaması sırasında odanıza kimsenin girmeyeceğini görmesi gerekir.

FAYDALI İPUÇLARI:

  • Hazırlık kursları:

IESOL B2 sınavının LRW bölümü için mükemmel hazırlık materyali:

LanguageCert ESOL B2 Written Prep Course – Education & Testing Store (edutesting.org)


Sözlü bölüm için hazırlık materyalleri:

LanguageCert ESOL B2 Spoken Prep Course – Education & Testing Store (edutesting.org)


E-kitap:

Ready for LanguageCert B2 Communicator – Interactive eBook – Education & Testing Store (edutesting.org)