LanguageCert International ESOL B2 Communicator Dari

راهنمای کامل ثبت نام در امتحان:

LanguageCert International ESOL B2 Communicator

CB8358 تخفیف با این کد تبلیغاتی %10

DOWNLOAD PDF GUIDE

LanguageCert International ESOL B2 Communicator یک امتحان بین المللی برجسته زبان انگلیسی و مدرک زبان انگلیسی است، که مهارت های زبانی کاندیدان را در سطح B2 طبق CEFR تایید می کند. این سندی است که اغلب برای پذیرش در پوهنتون، برنامه های بین المللی یا استخدام در سراسر جهان درخواست می شود.

امتحان LanguageCert International ESOL  ساده ترین انتخاب برای کاندیدان در سراسر جهان است. اگر تاریخ امتحان خود را با مدیر امتحان LanguageCert  (ناظر برای بخش کتبی و مصاحبه کننده برای بخش گفتاری) برنامه ریزی کنید، می تواند این امتحان را به طور 24 ساعته، شبانه روز و 365 روز در سال برگزار کنید. این به این معنا است که هر زمان که بخواهید می توانید از راحتی و امنیت خانه خود، در کمپیوتر شخصی خود، امتحان را انجام دهید. این دستورالعمل ها را برای تخفیف در ثبت نام امتحان دنبال کنید و زمان/تاریخ امتحان خود را هم اکنون یا ظرف 12 ماه پس از خرید بک کنید.

به این ویبسایت بروید: https://www.languagecert.org/en/language-exams/english/languagecert-esol/b2-communicator-2281  [برای بهترین تجربه آن را در یک تب/براوزر جدید باز کنید].

قیمت های محلی کشور خود را خواهید دید. اگر لازم باشد، می توانید کشور را تغییر دهید.             

نوع امتحان مورد نیاز خود را انتخاب کنید، معمولاً به هر دو بخش LWR (Listening، Writing،Reading ) و Speaking نیاز دارید. برای هر دو مادل/بخش سند ها و نمرات جداگانه ای دریافت خواهید کرد. همچنین هر دو قسمت امتحان را انجام می دهید. می توانید هر دو قسمت امتحان را در یک روز یا هر زمان که دوست دارید، انجام دهید.

بر روی دکمه (‌‌Click) کلیک کنید.

برای داخل کردن کد تبلیغاتی خود در این صفحه به پایین بروید و 10٪ تخفیف دریافت کنید.

به صندوق I HAVE A PROMO CODE بروید، کد تبلیغاتی خود CB8358) ) را در آنجا وارد کنید و روی Apply کلیک کنید.      

شما خواهید دید که قیمت کارت خرید شما اپدیت شده است:

ممکن است بخواهید برای بخشی از امتحان گزینه امتحان Take2 Re-sit را در نظر بگیرید. این به شما اجازه می دهد در صورت ناکام شدن، در امتحان Written = LRW))  یا Spoken دوباره شرکت کنید. این بیمه اضافی و راهی برای کاهش فشار امتحان است. به یاد داشته باشید که در صورت کامیاب کردن امتحان، پولی که برای Take2 اخذ شده است، به شما بازگردانده نه خواهد شد.

شما می توانید هر مودل / بخش از امتحان را به طور جداگانه برنامه ریزی کنید، بر روی Schedule یا Edit Date & Time کلیک کنید.

در سکرین انتخاب تاریخ و زمان شما می توانید:

– منطقه زمانی خود را چیک کنید

– زبان مدیر امتحان خود را انتخاب کنید (مدیر بخش Written)، انگلیسی از قبل انتخاب شده است

– برای تغییر تاریخ امتحان از تیر های چپ و راست استفاده کنید

– زمان مورد نظر برای شروع امتحان را انتخاب کنید

مهم: شما می توانید تاریخ و زمان امتحان خود را تا 12 ماه قبل انتخاب کنید، “ست تست” شما تا 12 ماه پس از خرید قابل اعتبار است.

همچنین می توانید آزمایشی خود را ظرف 12 ماه مجدداً برنامه ریزی کنید – شما می توانید این کار را به صورت رایگان حداکثر تا 24

(2 روز کاری) انجام دهید. اگر می‌ خواهید امتحان خود را نزدیک‌ تر از ۲ روز کاری به تاریخ امتحان بار دیگر برنامه‌ ریزی کنید، هزینه

«last minute» اضافی از شما دریافت خواهد ‌شد.

هنگامی که زمان شروع آزمون خود را انتخاب کردید، می توانید برای انتخاب زمان و تاریخ آزمون بعدی به سبد خرید بروید و یا پرداخت را ادامه دهید.

برای راه ‌اندازی حساب خود و نهایی کردن خرید خود، روی Proceed to Checkout کلیک کنید.

در این مرحله از شما خواسته می شود تا حساب خود را ایجاد کرده و اطلاعات نامزد خود را ارائه کنید. لطفاً از اطلاعات شناسه ای که بعداً در طول امتحان ارائه می کنید، استفاده کنید.

لطفا اطلاعات پرداخت را برای تکمیل خرید امتحان ارائه دهید.


ایجاد حساب LANGUAGECERT

قبل یا بعد از تکمیل پرداخت – لطفاً پروفایل LANGUAGECERT خود را با اطلاعات مورد نیاز تکمیل کنید:

این شما را به  My Profile tabمی برد، جایی که می توانید اطلاعات خود را وارد کنید یا بعداً آن را اپدیت کنید. این یک مرحله مهم است، بنابراین لطفاً مطمئن شوید که اطلاعات شما دقیق است، شماره شناسایی شما باید با شناسه رسمی (نمبر تذکره، پاسپورت) شما یکسان باشد.

مهم: به نام و تخلص توجه ویژه ای داشته باشید – نام ها را با حروف لاتین (انگلیسی) در فضای ارائه شده و با حروف زبان خود تان (به زیر مراجعه کنید) وارد کنید اگر نام شما از نویسه های خاص (علامت های دیاکریتیک) استفاده می کند.

اگر از نویسه های خاصی در نام یا نام خانوادگی شما استفاده می شود، می توانید هر دو را در سند خود بنویسید:

مهم:

کمپیوتر خود را برای مدیریت آنلاین امتحان آماده کنید.

از این وب سایت دیدن کنید: https://www.languagecert.org/en/olp-guidelines

این ویدیو را ببینید: https://youtu.be/5QJ-6pWgvqE

همیشه از هدفون لینی برای امتحان استفاده کنید، از هدفون بی لین استفاده نکنید وگرنه امتحان شما انجام نخواهد شد.

مطمئن شوید که اتاق خود را طوری تنظیم کنید که خود را در مقابل کمره قرار دهید و دروازه اتاق نیز باید پشت شما باشد. مدیر امتحان شما باید اطمینان حاصل کند که هیچ کس در طول امتحان وارد اتاق شما نشود.

نکات مفید:

کورس ها برای آمادگی

مواد آمادگی عالی برای بخش LRW امتحان IESOL B2: LanguageCert ESOL B2 Written Prep Course – Education & Testing Store (edutesting.org)

مواد آماده گی برای بخش Spoken: LanguageCert ESOL B2 Spoken Prep Course – Education & Testing Store (edutesting.org)

کتاب الکترونیکی: Ready for LanguageCert B2 Communicator – Interactive eBook – Education & Testing Store (edutesting.org)